ЦСКА стигна само до 1:1 срещу доскорошните аматьори от Бдин (Видин) на старта на летните контроли на "армейците".

Точен за възпитаниците на Милен Радуканов бе обичайният голмайстор Спас Делев, който откри резултата в 28-ата минута. В 61-ата обаче видинчани стигнаха до равенството чрез Десислав Русев.

Мачът се игра в три полувремена от по 30 минути на стадион "Искър" в Самоков, като най-интересна бе именно третата част, когато и двата отбора имаха своите шансове. В 63-ата минута Мариян Станчев от Бдин стреля отлично с глава, но вратарят на ЦСКА Здравко Чавдаров също имаше отлична намеса.

В 75-ата минута полузащитникът на ЦСКА Борис Галчев бе близко до гола, но защитник на видинчани се хвърли самоотвержено и с тяло спаси вратата си.

Дебют за ЦСКА направиха всички нови футболисти, които бяха привлечени в отбора до момента - Янис Зику, Жуниор Мораеш, Адемар, Антон Карачанаков, Александър Якимов, Александър Дюлгеров и словенецът Саша Живец.