ЦСКА не срещна проблеми с Етър и победи с 4:0 в двубой от 22-ия кръг на "А" група. След успеха "червените" отиват на трето място, като изпреварват Ботев (Пд) и Литекс. Етър продължава да е 15-и с 16 точки.

Още в началото стана ясно, че на гостите няма да им е трудно, тъй като вратарят на отбора от Велико Търново бе изгонен още в първата минута. Ненад Филипович извърши грубо нарушение срещу Спас Делев и получи червен картон след само 25 секунди игра.

В 32-ата минута ЦСКА поведе в резултата. Камбуров вкара след комбинация с Камбуров, но останаха съмнения, че си е повел топката с ръка. В 71-ата минута Анисе стреля по тревата и отбеляза първия си гол през пролетта.

12 минути преди края "червените" получиха право да изпълнят дузпа. Катселана изблъска Камбуров в гръб и реферът посочи бялата точка. Камбуров стреля точно и направи резултата класически. В последната минута на двубоя Спас Делев оформи крайното 4:0.