ЦСКА постигна категорична победа с 5:0 срещу Локомотив (София) в среща от 19-ия кръг на "А" група. Това е втора поредна победа за "червените", с която тимът се утвърди на третото място в класирането.

Едва около 1000 привърженици на ЦСКА изгледаха мача от трибуните на стадион "Българска армия", но останаха доволни от видяното.

ЦСКА доминираше тотално и реши мача още до почивката, когато вече водеше с 3:0. Мартин Петров откри головото шоу в 12-ата минута с диагонален удар с левия крак. В 35-ата минута Ивайло Чочев покачи на 2:0 с глава след центриране от ляво на Милисавлевич.

Три минути преди почивката Мартин Петров отбеляза втория си гол в мача след нов пас на Милисавлевич.

Веднага след подновяването на играта Неманя Милисавлевич за трети път асистира от ляво и Марсиньо засече топката в мрежата на Локомотив - 4:0.

Емил Гъргоров също записа името си сред голмайсторите в 73-ата минута след нова акция по левия фланг на Милисавлевич, който пусна към Косоко, топката стигна до Гъргоров, който отблизо дооформи разгрома.

Най-добрата ситуация за гол за Локомотив се откри пред бившия играч на ЦСКА Маркиньос едва в последната минута, но ударът на бразилеца бе спасен от вратаря Томаш Черни.