ЦСКА загуби от Войводина (Нови Сад) с 0:1 в предпоследната си контрола преди подновяването на първенството. Проверката се игра пред около 2000 зрители на стадиона в Нови Сад и бе генерална репетиция за "армейците" преди началото на пролетния полусезон.

Треньорът Миодраг Йешич започна с титулярния състав, на който ще разчита в първите мачове в "А" група тази пролет. Срещата пропусна звездата на ЦСКА Мишел Платини, който се възстановява от контузия, както и другите двама контузени - Марсиньо и Антон Карачанаков и болният от грип Илияс Кириакидис.

Двубоят бе равностоен с много борба в средата на терена и остри единоборства.

Домакините поведоха в резултата в 22-ата минута след гол на Александър Катай, който преодоля Апостол Попов и с мощен удар от малък ъгъл не остави шансове на вратаря Черни.

ЦСКА също имаше своите положения, като най-близо до гола бе Мартин Камбуров. В 14-ата минута Ивайло Чочев намери Камбуров в чиста позиция, но нападателят стреля в тялото на вратаря на Войводина.

Малко след гола на домакините Камбуров можеше да вкара, но ударът му от фаул премина близо до гредата.

На почивката Йешич направи рокади в офанзивен план, като от играчите в атака остави само Камбуров. Триото Сержиньо-Варела-Чочев отстъпи местата си на Нюаджи-Присо-Делев, което не доведе до съществено раздвижване в атаката на "червените".

В 50-ата минута ЦСКА можеше да изравни, но Мартин Камбуров нацели напречната греда от пряк свободен удар. Малко по-късно домакините можеха да сложат точка на спора, но Абубакар на два пъти пропусна. Най-напред нападателят не успя да преодолее вратаря Черни, останал сам срещу него, а след това ударът му с глава премина на сантиметри от лявата греда.

До края ЦСКА не успя да създаде нищо градивно в офанзивен план и да стигне поне до равенство. В събота е последната контрола на "червените" преди подновяването на първенството - срещу Монтана.