ЦСКА завърши наравно 3:3 с руския УФА в последната си контрола на турска земя по време на първия си подготвителен лагер в южната ни съседка. Това бе трето поредно равенство за "армейците", които така и не успяха да запишат победа в приятелските двубои.

Двубоят започна отлично за ЦСКА и още в 6-ата минута защитникът на УФА Аликин си вкара автогол след перфектно центриране на Лукас Саша от пряк свободен удар. В 18-ата минута пък Мартин Камбуров покачи на 2:0 след пас на Венков.

В 27-ата минута руснаците можеха да намалят, но нацелиха напречната греда, а четири по-късно Засеев изненада Черни с удар отдалеч и направи 1:2. В самия край на първото полувреме пък Михеев изравни резултата.

Втората част отново започна силно за ЦСКА и Ангел Грънчов пак изведе "червените" напред в резултата, но в 58-ата минута Поткоритов оформи крайното 3:3 след грешка в защитата на българския тим.