ЦСКА и Спортист (Своге) завършиха наравно 1:1 в контролен мач игран на базата на "червените" в Панчарево.

Треньорът на "армейците" Стойчо Младенов даде шанс за изява на повече от младите играчи в тима, какти и на състезатели, които имат малко игрова практика.

Първото полувреме завърши без голове, а най-чистото положение за ЦСКА пропусна Абушев, който остана сам срещу вратаря на Спортист, но пропусна.

През втората част гостите успяха да открият резултата след точно изпълнена дузпа от Стоилов в 65-ата минута.
ЦСКА стигна до изравнителен гол в 84-ата минута, когато Стоичков бе точен с глава.

Състав на ЦСКА: Колев, Райков, Витанов, Юлиянов, В.Попов, Мартински, Илиев, Косоко, Долапчиев, Абушев, Кировски

през второто полувреме в игра се появиха: Господинов, Янков, Александров, Божилов, Ботев, Маймунков, Стоичков и Аспарухов.