ЦСКА завърши наравно 3:3 с азербайджанския Симург във втората си контрола от зимната си подготовка в Турция. Момчетата на Миодраг Йешич можеха да запишат първа победа след равенството 1:1 с швейцарския Сервет, но противникът им изравни в 90-ата минута.

Двубоят започна кошмарно за "червените", които изгубиха новото си попълнение Марсиньо още в 7-ата минута, след като бразилецът получи контузия в рамото и напусна терена.

Останали с човек повече, азерите откриха резултата няколко минути по-късно, когато Наджид Гурбанов овладя в наказателното поле и с диагонален удар препарира Черни - 1:0.

ЦСКА обаче стигна до пълен обрат до края на полувремето. Първо в 35-ата минута Лукас Саша изравни с далечен удар и рикошет в крака на противник, а в 44-ата минута Мартин Камбуров отбеляза дебютния си гол за тима - 2:1 за "армейците".

След почивката Миодраг Йешич смени целия състав и в 51-ата минута Симург стигна до 2:2, след като Степан Поляк бе точен от дузпа. В 66-ата минута Сержиньо отново изведе ЦСКА напред в резултата, след като реализира точно 11-метров наказателен удар.

В самия край на мача обаче азерите стигнаха до крайното 3:3, като голът отново бе отбелязан след дузпа, а голмайстор бе Марио Божич.