Новият наставник на Левски Антони Здравков постигна първа победа след успеха на Ботев (Пд) с 1:0. Той остана доволен от представянето на играчите, както и от публиката на "сините".

"Победихме с много хъс на момчетата. В доста по-голяма част играхме по-добре от гостуващия отбор, създадохме повече положения и вкарахме едно. Имахме леки колебания в първихе минути  но иначе доминирахме изцяло. Заслужено победихме. Някои ситуации бяха тренирани и на тренировки. Казаното преди мача и на полувремето не се различаваше. Играхме с различна тактика от последните години, нормално е нещо, което е тренирано няколко дни да не се получава перфектно. Ще продължавам да разчитам на младите играчи, те са приети добре от отбора. Искам искрено да благодаря на публиката, която не ни остави да бъдем гости. Бяхме повече, надвикахме ги.Сега целта ни е във всеки мач да играем по-добре", заяви Здравков.