Треньорът на Левски Антони Здравков остана особено недоволен от представянето на неговите възпитаници през първото полувреме на столичното дерби със Славия, в което "сините" отново не можаха да се поздравят с победа срещу "белите" на "Герена" и направиха равенство 2:2.

Батков избухна: Ще я видим тая циркова трупа как ще играе срещу ЦСКА >>

"Играхме лошо през първото полувреме и нямам обяснение за това. Просто нямахме нищо общо с това, което се иска, както и с това, което се тренира. Допуснахме по един елементарен гол, но имахме възможност да стигнем до победа. За съжаление, не успяхме. Цялото първо полувреме не ми хареса и едва ли на някого се е харесало. Новите играчи се притесняваха повече от останалите, но се справиха добре. През второто полувреме, не през първото. Притеснен съм от играта на отбора през тези 45 минути".
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google