"Титан" остава в ръководството на ЦСКА. Това заяви председателят на инициативния комитет "ЦСКА Възраждане" Красимир Георгиев след срещата с Иво Иванов.
"Имат взаимоотношения с фирми, които трябва да изчистят. Ще имат 50 процента от акциите. Предлагаме акционерите да имат годишни вноски на базата акциите си. Ако не ги внасят, губят акциите. Първите три години "Титан" ще бъде освободен от тези такси.
Ще има изгонени играчи, но първо трябва да говорим със спортно-техническото ръководство. Стойчо Младенов остава начело на ЦСКА. Скоро ще разберем дали от "Титан" са съгласни с нашето предложение", заяви той.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















