Стойчо Стоев подаде оставка като треньор на Монтана близо месец, след като пое тима.

Три дни след домакинската загуба от Берое с 1:3 наставникът на депозира оставката си пред ръководството на клуба. Като основна причина за това свое решение Стоев посочи, че не е успял да промени манталитета на футболистите.

"Заварих една развалена кола, която и Шумахер нямаше да може да подкара. Липсват й части", каза Стоев в последното си интервю като треньор на Монтана.

Ръководството на клуба прие оставката на треньора, а изпълнителният директор Румен Панайотов обясни, че ще има наказания за футболистите. До края на работната седмица ще стане ясно името на новия треньор на отбора.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google