Славия продължава с неубедителното си представяне, като "белите" не могат да запишат победа през сезона вече 2 месеца.

Възпитаниците на Мартин Кушев стигнаха само до равенство 1:1 с Етър в мач от 13-ия кръг на "А" група, като за последно победиха Локомотив (София) с 2:0 на 23 септември.

Оттогава тимът от "Овча купел" има три равенства и четири загуби.

Етър пък стигна до първа точка в последните си четири мача.

Славия поведе в 21-ата минута, когато Златинов вкара след рикошет в защитник на Етър, но домакините стигнаха до ценната точка в 72-ата минута, когато Дормушали Саидходжа изненада вратаря Петков след центриране отдясно.

До края на срещата Славия опита да достигне до победата, а пропуски направиха Здравко Лазаров и Владислав Златинов.

Отборът от София няма победа в седем поредни двубоя за първенство и в осем мача поред във всички турнири. След това равенство възпитаниците на старши треньора Мартин Кушев запазват деветата си позиция с актив от 16 точки. Етър се намира на предпоследното 15-о място с едва 8 спечелени точки.