Славия постигна категорична победа над гостуващия Черноморец с 3:0 в предпоследен кръг от първенството в "А" група.

Първото полувреме премина равностойно, като най-чистото положение пропусна нападателят на гостите Ванчо Траянов, който в 34-ата минута останал сам срещу вратаря на белите се опита да го прехвърли , но топката срещна гредата.

През второто полувреме домакините заиграха много по-агресивно и още в 50-ата минута откриха резултата след самостоятелен пробив на Галин Иванов.

Славия продължи да бъде по-активния отбор на терена, като пропуски направиха Здравко Лазаров и Галин Иванов.
Така се стигна до 82-ата минута, когато Петър Димитров успя да удвои преднината на белите. В 87-ата минута за нарушение срещу Димитров съдията отсъди дузпа, която Павле Попара превърна в гол.

Кръг преди края на първенството в "А" група Славия заема 8-ма позиция с 41 точки, а Черноморец остава 6-ти с 46 точки.