Славия загуби изненадващо с 0:1 у дома от Миньор (Перник), но въпреки това се класира за полуфиналите на турнира за купата на България след успеха с 5:2 в първия мач.

Двата отбора играха с част от резервните си състезатели, а през първото полувреме головите ситуации бяха много малко.

Първото по-опасно положение дойде в 16-ата минута, когато удар на Здравко Лазаров беше избит в корнер от Николай Банков. В края на полувремето Миньор имаше две възможности за гол, но Ивайло Иванов спаси удари на Олегов и Ивайло Стоянов.

Славия отвърна с опасни удари на Здравко Лазаров. В 73-ата минута "белите" опитаха да вкарат чрез далечен шут на Живко Желев, но Банков се намеси решително и улови топката.

В 77-ата минута Нджой центрира, Окечукво засече с глава в гредата. В секундите след това Ивайло Цветков и резервата Александров също пропуснаха да се разпишат за перничани.

В последните минути на срещата играчите на Славия се активизираха, но пропуски направиха Чавдар Янков, Димо Атанасов, Радослав Василев и Дайсуке Мацуи.

В 88-ата минута Йорданов пресече пас на Филипов, напредна отляво, центрира за Окечукво, който с глава засече в мрежата за крайното 1:0 в полза на гостите.

В игра за Славия се завърна Чавдар Янков, който лекуваше контузия в коляното през последната половин година. Официален дебют за "белите" направи опитният вратар Ивайло Иванов.