Легендарният нападател на Левски Наско Сираков отговори на нападките, които днес по-рано направи срещу него Георги Иванов - Гонзо.
Сираков обяви, че ще заведе дело срещу вече бившия спортен директор на "сините", като пусна специално изявление.
"До всички медии и фенове! За пореден път при криза в любимият отбор някой се опитва да оправдае собствената си несъстоятелност,безсилие и провал с моето име! Заявявам най-отговорно ,че този път няма да позволя с поредните лъжи по мой адрес да се петни името ми! Ще дам Георги Иванов на съд и парите ,които със сигурност ще спечеля от това дело, ще даря до стотинка на ДЮШ на ПФК "Левски 1914" ,която той така успешно унищожи!".
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















