Миньор (Перник) победи Сливнишки герой с 2:0 в контролна среща, играна на стадиона в град Сливница.

Преди почивката играта бе по-скоро равностойна, като домакините имаха отлични положения за гол. 100-процентово такова пропиля Христо Бангеев, който от чиста позиция не успя да преодолее вратаря Славчев в 8-ата минута.

В 14-ата минута гостите от Перник успяха да открия резултата. Тогава Окечукво получи пас отляво, нахлу в наказателното поле, залъга вратаря, че ще центрира и прати топката в мрежата. В 39-ата минута Окечукво бе изведен сам срещу Минев, но стражът на съперниците спаси с крак.

След почивката Миньор натисна, за което спомогнаха и многото смени в двата отбора. Така се стигна до 70-ата минута, когато Камен Хаджиев с глава оформи крайния резултат.