Етър допусна четвърта поредна загуба. Този път "болярите" отстъпиха на Миньор с 0:3 в мач от 24-ия кръг на "А" група. Любопитното е, че срещата се игра пред точно 57 фенове, като само четирима от тях викаха за победителите.

Миньор, който подобно на съперника си не е в добро финансово положение, откри резултата в 34-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение на капитана на Етър Дормушали Саидходба . Точен от бялата точка бе Томислав Павлов.

В 71-ата минута отново той направи резултата 2:0, а малко преди това Адриан Иванов събори Саидходжа в наказателното поле на Миньор, но реферът Христо Ристосков реши да не свири дузпа или пък да покаже червен картон.

Крайното 3:0 оформи Сайлъс Окечукво в 82-ата минута.
Така в класирането и двата отбора са в зоната на изпадащите. Миньор е 14-и с 20 точки, а Етър заема 15-ата позиция с 16 точки.