Реакции на треньорите след мача от 5-ия кръг на „А” група между Черноморец и Ботев (Пловдив), завършил 0:2:
Станимир Стоилов, треньор на Ботев (Пловдив):

Доволен съм от играта ни през първото полувреме, когато можехме да водим много по убедително. Изненадващо бързо се вдигнахме след поражението от Любимец. За червения картон на Борис Галчев искам да кажа, че това е много глупава постъпка. Единственото хубаво нещо е, че не ни коства нищо този червен картон.

Димитър Димитров, треньор на Черноморец:

Каквото и да си говорим, Ботев е по-класният отбор - и като колектив, и като индивидуалности. Но мачът започна много лошо за нас, след като получихме ранен гол от статично положение. Бяхме обърнали внимание на добрата игра на Бобан Грънчаров с глава, но пак ни вкараха гол по този начин. През второто полувреме заиграхме малко по-агресивно, но нямаме и самочувствие, така че резултатът е закономерен. Иначе се надявам, че ситуацията в клуба ще се нормализира и ще започнем да работим по-спокойно. Това означава да не продаваме най-добрите си играчи постоянно и да не правим на всеки 3-4 месеца нов отбор.