Локомотив (София) загуби с 0:1 от ОФК Београд в контролна среща, играна в Мардан.

В 25-ата минута капитанът на сръбския тим  Неманя Николич от около двадесет метра с отличен удар с левия
крак изпрати топката неспасяемо в мрежата на Валентин Галев - 1:0 за ОФК Београд.

Локомотив бе близко до гола в 54-ата минута - след двойно
подаване между бразилеца Том и Крум Бибишков, последният бе изведен на голова позиция, но след удара му топката мина близо до десния стълб и излезе в аут.

В 67-ата минута Валентин Галев спъна сръбски футболист в наказателното поле и бе отсъдена дузпа. Зад бялата точка застана Ивица Йованович, но Валентин Галев се реваншира и спаси удара на сръбския футболист.

В 75-ата минута удар на Александър Дюлгеров прати топката на сантиметри над напречната греда. В 88-ата минута Димитър Илиев пропусна чисто положение, за да
изравни резултата, след като от няколко метра стреля покрай десния стълб.

Старши треньорът на Локомотив Емил Велев започна със
следния стартов състав: Галев, Дюлгеров, Николов, Бранеков, Трифонов, Св. Петров, Том, Телкийски, Костадинов, Пеев, Бибишков. През второто полувреме в игра влязоха Димитров, Янев, Борносузов и Павлов.