Локомотив (София) падна от третодивизионния Марек, който е със статут на аматьор, с 1:2 в контрола, играна в Дупница.

В 37-ата минута Иван Янчев откри резултата в полза на дупничани. Само две минути след това Павел Петков изравни за Локомотив, след като прокара топката между краката на резервния вратар на домакините Младенов. Две минути преди края на двубоя Марек стигна до победата с 2:1 след попадение на Росен Йорданов.

В състава на столичани игра каращият проби ганайски централен защитник Джоузеф Апанинг. На няколко от титулярите на "червено-черните" беше дадена почивка, а на тяхно място бяха включени някои от юношите на клуба.

състав на Локомотив: Галев, Минков, Гаров, Джоузеф Апанинг, Дюлгеров, Гаджев, П.Петков, Стоев, Борносузов, Павлов, Д.Илиев (през второто полувреме в игра влязоха Костадинов, Св.Петров, Крумов, Байкалски, Райков, Ал.Манолов, Юл.Петков)