Локомотив (Пловдив) отстъпи на втория отбор на Волфсбург, който се състезава в четвърта германска дивизия, в контрола. “Смърфовете” загубиха с 0:1.

Единственият гол в контролата бе реализиран в 19-ата минута, когато Баудер се възползва от лошо върната топка към Лучини и донесе успеха на тима си.

Най-добрите възможности за гол в полза на Локомотив пропусна Ерош. Срещата се игра при проливен дъжд, който затрудни футболистите. Малко преди почивката Джереми Родригес получи контузия и бе заменен принудително от Драги Коцев.

Ето и титулярния състав на Локомотив: Лучини, Родригес, Крачунов, Георгиев, Венков, Златински, Витанов, Еспиноса, Тодоров, Сержиньо, Карвальо.

Следващата контрола на "черно-белите" в Австрия ще бъде на 22 юли срещу Ал Ахли (Катар).