Административният директор на Локомотив (Пловдив) Атанас Узунов съобщи, че от неделя в Сандански започва трети подготвителен лагер на отбора.
"Там ще тренираме на терени, които при всички случаи в момента са в по-добро състояние от нашите. Все още не е ясно колко време тимът ще остане в курортния град, като това зависи от контролите, които ще можем да изиграем", заяви Узунов.
"Черно-белите" се прибират утре от Анталия и ще имат два дни почивка. Днес от 15:00 часа е последната контрола срещу китайския Жиангсу.Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















