Левски завърши 1:1 срещу руския Урал в последната си контрола на лагера в Кипър.

Така "сините" не успяха да запишат победа в островната държава, като регистраха 3 загуби и две равенства.

В двубоя срещу Урал точен за левски бе валери Божинов в началото на втората част.

Левски имаше възможност да вкара първия гол в мача в
22-та минута на срещата, когато Валери Божинов пусна извеждащ пас към Мирослав Иванов, но левият халф на "сините" не успя да преодолее вратаря на руснаците Николай Заболотний.

Вместо Левски да поведе в резултата, това направиха съперниците от Урал в
края на първата част.

В 34-та минута Александър Йерохин, който е преотстъпен в Урал от Ска-Енергия, беше намерен на няколко метра пред вратата на "сините". Той не сгреши с лек удар и руснаците поведоха с 1:0.

Левски започна второто полувреме с ново добро положение, но този път "сините" успяха да преодолеят стража Николай Заболотний за първия си гол. Той падна в 47-та минута, когато Борислав Цонев проби защитата на Урал и пусна хубав пас към Валери Божинов, рожденикът беше точен за равенството 1:1.

Левски се опита да спечели мача, но двете най-добри положения бяха пропуснати от резервите Димитър Макриев и Цветан Генков.

Първо Макриев нацели напречната греда с удар с глава след час игра, а малко по-късно Генков не успя да се разпише от близко разстояние.

Състав на Левски:  Пламен Илиев, Пламен Крумов, Орлин Старокин, Аймен Белаид, Павел Чмовш, Владимир Гаджев, Кевин Брю, Борислав Цонев, Мирослав Иванов, Ларсен Туре и Валери Божинов (Горан Блажевич, Даниел Димов, Димитър Макриев, Станислав Ангелов, Цветан Генков, Мики Орачев, Радослав Цонев и Пламен Димов).