Левски завърши 1:1 срещу четвъртия в арменското първенство ФК Импулс в контролна среща, играна в Кипър.

Милен Василев пропусна да открие отблизо в третата минута, а шест минути по-късно бърза контраатака за Импулс изненада отбраната на "сините" и Нораир Гьозалян вкара за 1:0.

Софиянци изравниха в 29-ата минута, когато 19-годишният руски защитник на съперника Максим Пузанов си вкара автогол, след като засече в собствената си врата остро центриране на Илиян Йорданов от дясно.

Малко преди почивката испанецът Диего Кастро не успя да намери вратата от чиста позиция в наказателното поле и пропусна да изведе арменците отново напред в резултата.

В 55-ата минута Жоао Силва беше близо до попадение, след като засече с глава центриране от корнер от ляво на Рене Михелич, но топката премина на сантиметри от целта.

Три минути по-късно След грешка на Пламен Димов централният нападател Гьозалян изскочи сам срещу вратаря Михаил Иванов и стреля по тревата от десетина метра, но Иванов изби с крак.

До края "сините" имаха известно превъзходство, но не успяха да стигнат до чисто положение.

Последната контрола на Левски на лагера в Кипър е в неделя срещу руския ФК Ростов.