Директорът на СДВР комисар Валери Йорданов заяви, че стадион "Локомотив" в София няма лиценз и поради тази причина полицията не може да го охранява.
Както е известно, двубоят между Локомотив София и Славия вчера не се игра поради липса на охрана на стадиона.
По думите му и частна охранителна фирма е отказала поради същата причина.Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















