Калиакра и Ботев (Враца) записаха разгромни победи в контролни срещи, докато друг тим от "А" група Видима-Раковски регистрира поражение. Монтана пък победи Спартак (Плевен).

Калиакра победи с 5:1 втородивизионния Калатис от румънския град Мангалия в мач, игран в Каварна. Джордж Уея откри резултата в 30-ата минута, като това бе първото му попадение за Калиакра. Пет минути след почивката капитанът Барду от Калатис изравни за 1:1, а между 55-та и 60-ата минута румънските футболисти си отбелязаха два автогола след разиграване на Цачев и Заков в наказателното им поле. Пробив на Заков в 75-ата минута завърши с подаване към Цачев, който покачи на 4:1, а след още пет минути същият нападател на Калиакра изведе Коруджиев, който оформи крайният резултат 5:1.

Ботев (Враца) пък победи с 4:1 водача в Западната "Б" група Пирин (Гоце Делчев) в Сандански. Румен Рангелов откри резултата в първата част. През вторите 45 минути привлеченият от Калиакра Ивайло Раденцов вкара нови две попадения - едно от дузпа и едно от фаул, а последния гол за тима от Враца реализира Дейвид Пенчев.

Ботев (Враца) започна със следния стартов състав: Митов, Петров, Савич, Пенчев, Найденов, Балтанов, Валериев, Мирчев, Костадинов, Коконов, Рангелов. По-късно в игра влязоха Куанг, Маринов, Николов, Раденцов, Илиев, Владинов.

Победа записа и Монтана, надделявайки с 2:1 срещу Спартак (Плевен). Димитър Воденичаров изведе домакините напред в резултата, а Десислав Русев изравни в 53-ата минута. Кондев донесе успеха на Монтана, реализирайки спорна дузпа в края на срещата

Друг тим от "А" група Видима-Раковски приключи лагера си в Кресна, като в последния ден изигра още един мач с Пирин (Благоевград) и загуби с 0:2. Головете отбелязаха Антонио Хаджииванов в 31-ата минута и Иво Тренчев в 62-ата.

Видима-Раковски започна мача в състав : Ивайло Василев, Атанас Дреновички, Михаил Минков, Георги Иванов, Калин Щърков, Георги Стойчев, Ахмед Хикмет, Руслан Иванов, Милен Тонев, Тодор Колев и Ангел Русев. По-късно се включиха и Самет Ашимов, Цветомир Панов, Димитър Наков, Кристиян Тафраджийски, Християн Кожухаров, Николай Чипев и Максим Стойков.