Треньорът на Черно море Георги Иванов е вярвал в успеха на своя отбор срещу шампиона Лудогорец, но изобщо не е очаквал той да дойде толкова лесно.

"Очаквах да победим, но очаквах мачът да е по-труден. Отборът ни игра компактно, всеки един показа максимума от възможностите си. Знаехме силните страни на Лудогорец и ги неутрализирахме. Даже можеше да е по-изразителен резултатът.

Всеки един ден, който работим заедно, Черно море ще израства. Имаме нови футболисти, паузата беше много къса, подготовката беше къса. Събрахме 4-5 футболиста буквално преди началото, радвам се, че играят по този начин. Излизаме от серия, която бе много тежка. Тези футболисти израстват от мач на мач", коментира Иванов.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google