В дебюта на Георги Иванов начело на Локомотив (Пловдив) загуби с 0:2 пред собствена публика в приятелски мач срещу Черноморец.

Още в третата минута французинът Гаел Нлундулу откри резултата в полза на гостите, след като получи пас от фаул и с шут от дъгата на наказателното поле се разписа във вратата на пловдивчани.

В 35-ата минута Венцислав Христов се възползва от грешка в защитата на Локомотив, напредна, преодоля вратаря Йордан Господинов и отново прати топката във вратата на "черно-белите.

Малко преди почивката голмайсторът Христов беше изведен вдясно на атаката на гостите, но ударът му мина встрани от вратата.

През втората част Черноморец можеше да отбележи още голове, но в 65-ата минута Стефано Кунчев изби с тяло удар на юношата Станислав Дрянов. Пет минути по-късно шут на друг от младите играчи на бургазлии Милчо Ангелов отново беше отбит от Кунчев, след което топката срещна гредата на вратата на Локомотив.

До нови попадения обаче не се стигна, а Георги Иванов ще има време по време на паузата да си направи изводите. В следващия кръг, на 21 октомври, Локомотив (Пловдив) приема Славия. Черноморец, пък ще гостува на Берое.