Левски падна с 2:4 от чешкия Теплице в контролна среща. Гол за „сините” бе дело на новото попълнение Валери Божинов, който след шест месеца без отбор, вече влезе в ритъм и започна да бележи. Срещата бе и неофициален дебют на новия номер 10 на Левски.

Освен Божинов, за „сините” дебютира и Пламен Крумов.
Теплице започна мача по-силно и в 11-ата минута Алдин Чаич се възползва от грешка в защитата на Левски и откри резултата. В 20-ата минута обаче Ларсен Туре се реабилитира за грешката си, напредна отдясно, подаде към Божинов, а той вкара първия си гол с екипа на Левски.

Само 6 минути по-късно чехите отново поведоха след бърза атака и гол на Вуш. В 71-ата минута Чаич отбеляза втория си гол за Теплице в мача и тимът поведе с 3:1. 5 минути по-късно пък съдията даде спорна дузпа след шпагат на Пламен Димов, а от бялата точка точен бе Литсинги.

Вторият гол за Левски падна в 89-ата минута и бе дело а Мирослав Иванов. По този начин загубата на „сините” бе малко по-лека – 2:4.