Берое победи Славия с 2:1 в мач от 19-ия кръг на "А" група пред около 4 хиляди зрители. Това е първо поражение за "белите" през пролетния полусезон след след три успеха и едно равенство във всички турнири.

Георги Андонов даде аванс на домакините в 15-ата минута. Дончо Атанасов центрира, вратарят Георги Петков изби, но топката попадна в Андонов, който останал сам пред празна врата, не сгреши. До края на полувремето Живко Желев направи два пропуска за "белите", а Елио Мартинес затрудни Георги Петков.

Берое стигна и до второ попадение в 63-ата минута. Точен бе Венци Христов, който финтира национала Радослав Димитров и с хубав удар направи 2:0.

Осем минути преди края Славия стигна до почетно попадение. Павле Попара се възползва от грешка на капитана на домакините Дончо Атанасов и от границата на наказателното поле оформи крайния резултат.

Така в класирането Славия заема осма позиция с 23 точки, а Берое е 10-и с 22 точки.