Локомотив (София) и ЦСКА завършиха 1:1 в двубой от шестия кръг на "А" група. "Армейците" играха с човек по-малко след 27-ата минута, когато Василев бе изгонен. Те все пак стигнаха до точка, след като Илиев бе точен. Преди това Том бе открил резултата.

ЦСКА е на шесто място в класирането със седем точки, докато "червено-черните" са на дъното, въпреки че имат само две точкси по-малко. Те са на предпоследното 13-о място с пет точки.

Домакините поведоха в 16-ата минута на мача. Илиев прати топката към Том, той шутира от воле и откри резултата въпреки намесата на Чорни. Нещата станаха още по-сериозни за ЦСКА в 27-ата минута, когато Венцислав Василев получи директен червен картон. То извърши нарушение срещу откъсващия се Румен Трифонов и трябваше да напусне доста преждевременно терена.

Пет минути преди края на първата част ЦСКА можеше да изравни, но след удар на Кировски топката срещна гредата.

В 68-ата минута "червените" стигнаха до равенство. Менди би с глава, но нацели гредата. След това Валентин Илиев стигна до топката и я прати в мрежата.