Министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков ще се включи в честванията за 115-годишнината на организираното туристическо движение в България.
С поход до Черни връх се отбелязва Денят на туризма. Министър Трайков ще се присъедини към първия от трите похода, който ще започне от района на хижа "Алеко".
Останалите две групи туристи ще започнат изкачването към Черни връх от Златните мостове през хижа "Кумата" и от с. Железница през хижа "Физкултурник".Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















