На прощална среща с американския посланик Ричард Майлс президентът Първанов предаде писмо до американския държавен глава Джордж Буш.
В него се подчертава, че новият български президент ще работи за задълбочаване на реформите, от които зависи страната ни да стане член на НАТО още тази година.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google