За пореден месец се бави изплащането на детските надбавки. Заместник-министърът на труда и социалната политика Валентина Симеонова увери родителите, че със сигурност ще получат парите си. Всички закъснения до момента се дължат на липса на средства. Допълнителните 146 милиона лева, които ще получи министерството, вероятно ще решат проблема до края на годината.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















