Крадци обраха апартамент, докато собствениците му гледат телевизия в съседната стая. В понеделник вечер журналистката от вестник Труд Мира Радева гледа „Шоуто на Слави” заедно с мъжа си и двамата въобще не подозират, че не са сами.

„Трябва да ви призная, че по някое време чухме тракване, но не му обърнахме внимание”, каза Мира Радева.

В един момент Радева решава да си ляга и тръгва към спалнята, която е само на метър и половина от фотьойла. Оказва се обаче, че вратата не се отваря.

„Беше затворена и тук вътре има ключ, който аз никога не ползвам. По едно време мъжа ми вика: Знаеш ли какво сигурно вътре има някой. Абе как ще има бе нали имаме решетки. И взех един фенер и излязох и какво да видя”, разказа Радева.

Решетката е изрязана, която би трябвало да пази апартамента е изрязана. От стаята липса чанта с 400 лева в нея, но за журналистката по ценни са документите и пропуски, които е имала вътре.

Такава наглост ти да се прибереш вкъщи да се съблечеш да си починеш и в твое присъствие на един метър от теб да го оберат, просто не мога да го опиша. Това е цинизъм”, каза потърпевшата.

Съветът на пострадалия - пазете се възможно най-добре и никога не казвайте на мен не може да ми се случи.