Той е от същото училище, в което учеше убитата Мирослава.
Според сайта момчето е видяно за последно в Студентски град в заложната къща на брат му. Тръгнал си оттам с 2000 лева и оставил писмо, в което казва, че съжалява за това, което ще направи.Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















