За четвърта поредна година парк "Бедечка" в Стара Загора се превърна в сърцето на културата. Този уикенд се провежда еко-арт фестивала "Бедечка фест", под надслов "На зелено".

 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google