Лидерът в националната хокейна лига Чикаго продължава
рекордната си серия за най-много поредни мача без загуба в редовното време. Чикаго победи Кълъмбъс с 4:3 след продължение и вече 21 поредни мача няма поражение в редовното време. Брент Сийбрук донесе победата на Чикаго, след като се разписа в 3:23 минута на продължението. Тимът е спечелил 18 мача и има само три загуби след дузпи.

Патрик Шарп и Брайън Бикъл отбелязаха в рамките само на 59 секунди в края на втората част за Чикаго. Виктор Сталберг също бе точен за домакините, които печелят
за осми пореден път и има 39 точки от 42 възможни от началото на сезона.

За Кълъмбъс Райън Йохансен, Вини Проспал и Артьом Анисимов. За Чикаго това е 10-та поредна победа срещу Кълъмбъс, който има седем загуби в последните си осем двубоя. Владимир Соботка вкара гол в началото на третия период, а Ярослав Халак направи 15 спасявания при победата на Сейнт Луис над Едмънтън с 4:2.

Теему Селане отбеляза своя 669-ти гол в Националната хокейна лига при победата на Анахайм над Минесота с 3:2.
Райън Гецлаф и Мат Белески също бяха точни за тима на
Анахайм, който няма загуба пред родна публика от 25-ти януари. Кайл Бродзяк и Девин Сетогучи бяха точни за Минесота.