Лидерът в НХЛ Чикаго продължава рекордната си серия за най-много поредни мача без загуба в редовното време. Чикаго победи Едмънтън с 3:2 (след продължение) и вече 19 поредни мача не познава вкуса на поражението в редовното време.

Мариан Хоса вкара победния гол за Чикаго в 1:44 минута на продължението след пас на Патрик Шарп. Патрик Кейн и Виктор Сталберг вкараха головете за Чикаго в редовното време. Победата е шеста поредна за Блекхоукс. Нейл Якупов и Джеф Петри бяха точни за Едмънтън.

Лос Анджелис Кингс победи Анахайм с 5:2 и постигна четвърта поредна победа. Слава Войнов вкара решителното попадение за 3:2, с което "Кралете" поведоха в третия период, а Дъстън Браун добави гол и асистенция, която е под номер 200 в кариерата му. Поражението прекъсна серията на Анахайм от шест поредни победи.