Лидерът в Националната баскетболна Сан Антонио прекъсна серията си от пет поредни
победи след поражение от Голдън Стейт със 101:107 след продължение.

Джарет Джек бе най-полезен за Голдън Стейт с 30 точки и 10 борби, а Дейвид Лий добави 25 точки и 22 борби. За Сан Антонио се отличи Дани Грийн с 20 точки, а Тим Дънкан добави 19 точки и 18 борби.

Оклохома Сити победи Минесота със 127:111 и прекъсна серия от три поредни загуби в НБА.
Ръсел Уестбрук вкара 37 точки, а Кевин Дюрант добави 27 за успеха. Въпреки колебливите изяви напоследък, Оклахома остава втори в класирането, като само Сан Антонио е с по-добър баланс в асоциацията.

Хюстън изравни рекорда си за най-много поредни победи срещу един и същ съперник, след като се наложи за 13-и пореден път над Бруклин със 106:96. Хюстън пропиля 15 точки аванс в четвъртата част, но успя да стигне до победата след силна игра в заключителните минути. Джеймс Хардън и Карлос Делфино вкараха по 22 точки за Хюстън.