Чикаго Булс се наложи над Орландо Меджик с 99:93 в среща от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА).

Луол Денг отбеляза 15 от своите 23 точки през второто полувреме на мача, които бяха решителни за успеха. През последната четвъртина Орландо стопи преднината на Чикаго, но Робинсън вкара два поредни коша за 74:70 и Булс съумяха да запазят разликата до самия край.

Йоаким Ноа отбеляза 20 точки, спечели девет борби и блокира пет изстрела в полза на Чикаго, докато резервата Робинсън се отчете с 11 точки и шест асистенции за победата.

Ръсъл Уестбруук се възстаноеви от травма в рамото и отбеляза 19 точки за отбора на Оклахома Сити, който стигна до лесна победа със 108:77 срещу Торонто.

Андре Игуодала вкара шест точки в последните три минути на мача между Денвър и Детройт, с което донесе победа на Нъгетс със 109:97. Той завърши мача със 17 точки.