Ювентус претърпя разочарование в 22-ия кръг на италианското първенство. Тимът стигна само до 1:1 при домакинството си на Дженоа, който се намира в зоната на изпадащите. "Бианконерите" имаха шанс да увеличат разликата с Наполи и Лацио на 8 точки, но в крайна сметка тя е шест. Юве е убедителен лидер, въпреки грешната стъпка.

Мачът ще се запомни със ситуация в края, при която Гранквист от Дженоа игра с ръка в наказателното поле, но реферът прецени, че не е имало умисъл в действията му и не отсъди дузпа. Играчите на Юве протестираха бурно, а Вучинич получи жълт картон.

В началото на втората част Юве излезе напред в резултата, след като Куалярела завърши комбинация, започната от Вучинич. 14 минути по-късно гостите изравниха с гол на Бориело, който засече топката с глава. До края домакините имаха някои положения, но не съумяха да отбележат и трябваше да се примирят с точката.