на живо

За събуждане: Рефер шамароса Арлинг Холанд (ВИДЕО)

Нямаше как да го забележи - беше като призрак, забавляват се феновете

Арлинг Холанд беше ударен по лицето от рефера на почивката в трилъра между Реал Мадрид и Манчестър Сити (3:3) от Шампионската лига. Разбира се, действието на французина Франсоа Летексие беше абсолютно неволно.

Головата машина на "гражданите" пострада, докато съдията жестикулираше в разправия с Дани Карвахал. Холанд вдигна ръце и хвърли изпълнен с раздразнение поглед. А Летексие незабавно му се извини, като го попита дали е добре.

Феновете реагираха с хумор в социалните мрежи. "Реферът нямаше как да го види, защото Арлинг беше като призрак през първото полувреме." "Шамар за събуждане" и "Още някой не забеляза Холанд на терена" са част от коментарите.

Действително - норвежкият нападател беше бледа сянка на себе си преди почивката в испанската столица. За 45 минути той се отчете само с 4 подавания и един удар към вратата, спасен от Андрий Лунин.