С гол в последните минути Левски постигна победа с 1:0 при гостуването си на Пирин (Разлог) в среща реванш от 1/16-финалите на купата на България.

Така "сините" продължават напред в надпреварата с общ резултат с 4:0.

В Разлог треньорът на Левски Илиан Илиев заложи предимно на играчи, които не получават често шанс да се изявяват като титуляри. Сред тях бяха младоците Борислав Цонев и Цветелин Тонев, а през второто полувреме се появиха и Антонио Вутов, Тодор Чаворски и Радослав Цонев.

Двубоят не изобилстваше от положения, като единствено Марсиньо направи пропуск в 36-ата минута, а след почивката, в 66-ата мин. Тонев удари греда.

Най-интересно бе в края на мача. В 88-ата минута не бе зачетен гол на Пирин заради засада, а 3 минути по-късно, вече в добавеното време, се стигна и до единствения гол в мача. След пробив на Чаворски, младият нападател подаде на Жоао Силва и португалецът реализира за 0:1 оформяйки нов успех на Левски.