на живо

Монреал на Янков не удържа Меси и компания (ВИДЕО)

Канадците пропиляха аванс от два гола

Монреал Импакт, с Доминик Янков в състава, загуба с 2:3 от звездния Интер Маями у дома в мач от 12-ия кръг на американската Мейджър Лийг Сокър (МЛС).

Националът влезе като резерва в 63', но не успя да помогне на канадците срещу Лионел Меси и компания. В Монреал могат да съжаляват, тъй като имаха два гола аванс, но допуснаха обрат.

Брайс Дюк изведе Монреал напред в 22', а Жул-Антони Вилсен удвои в 32'.

"Чаплите" обаче, за които цял мач записа световният шампиион Меси, изравниха с два бързи гола в края на полувремето. Намиращият се в отлична форма Матиас Рохас бе точен от пряк свободен удар в 44'. а Луис Суарес вкара в четвъртата минута от добавеното време.

Автор на победния гол за гостите стана Бенджамин Кремаши в 59'.

Двубоят се игра пред пълните трибуни на ст. Сапуто - над 19 000 зрители.

С успеха Интер остава начело в Източната конференция с 27 точки - 3 пред Синсинати, който е с мач по-малко. Монреал е на 12-ото място с актив от 12.