Треньорът на Левски Илиан Илиев даде мнението си след победата във втората 1/16-финална среща от турнира за купата на България с 1:0 като гост на Пирин (Разлог).

"Важно е, че продължаваме напред. Пуснахме в игра някои млади момчета, които в по-голямата част оправдаха доверието. Видяхте, че контролирахме мача и можехме по-рано да отбележим гол. Важното е постепенно тези млади хора, които имат качества, да се интегрират в мъжкия футбол, където не е толкова лесно, както при юношите.

Така че постигнахме поне две неща - преминаването в следващата фаза на турнира и това, че запазихме някои хора, тъй като почти едни и същи играят постоянно. А и част от младите момчета влязоха и показаха качества и сме доволни. Нормално е да сме търпеливи. Теренът, виждате, не беше прекрасен, така че създадохме достатъчно положения. Отсреща имахме отбор, който също можеше да вкара гол по някакъв начин.

Победихме, Жоао Силва вкара гол, но със сигурност може повече при търсенето на топката. Имахме много центрирания от двата фланга, трябваше да я търси по-добре, в смисъл по-агресивно", коментира треньорът.