"Левски" срещу черногорци, "Ботев" срещу албанци, "Дунав" срещу Херо
Жребият за първия кръг на Лига Европа беше теглен в Нион
  • Последни
  • Най-четени

Коментари: 0
  • 0
    0
трофеят на Лига Европа
Снимка: Getty Images/Guliver Photos

"Левски" ще играе срещу "Сутйеска" (Черна гора) в първия предварителен кръг на Лига Европа. "Сините" заслужиха мястото си в Европа след като победиха "Верея" в баража. 

Носителят на Купата на България "Ботев" Пловдив ще се изправи срещу албанския "Партизани".

"Дунав" намери място в урните в последния момент, след като от УЕФА отстраниха ЦСКА. Русенци ще се изправят срещу отбора, воден от Димитър Димитров - Херо "Иртиш" Павлодар от Казахстан.

Това определи тегленият днес в Нион, Швейцария жребии. 

Първите мачове на българският отбори ще бъде на 29 юни, а реваншите са на 6 юли. "Левски" ще домакинства в първите срещи, а "Ботев" и "Дунав" ще са гости.

Ето и всички останали двойки, определени от жребия днес:

"Макаби" Тел Авив (Израел) - "Тирана" (Албания)

"Кайрат" (Казахстан) - "Атлантас" (Литва)

"Бейтар" Йерусалим (Израел) - "Васас" (Унгария)

"Ордабаси" (Казахстан) - "Широки брег" (Босна и Херцеговина)

"Цървена звезда" (Сърбия) - "Флориана" (Малта)

"Валета" (Малта) - "Фологре" (Сан Марино)

"Вентспилс" (Латвия) - "Валур" (Исландия)

"Сейн Джонсън" (Шотландия) - "Таркай" (Литва)

"Оде Гренланд" (Норвегия) - , "Балимена" (Северна Ирландия)

"Шахтьор" Солигорск (Беларус) - "Судува" (Литва)

"Младост" Лучани (Сърбия) - "Интер" Баку (Азербайджан)

"Чихура" (Грузия) - "Райндорф Алтах" (Австрия)

"Фола Еш" (Естония) - "Милсами" (Молдова)

"Санта Колома" (Андора) - "Осиек" (Хърватия)

"Заря Балти" (Молдова) - "Сараево" (Босна и Херцеговина)

"Бала Таун" (Уелс) - "Вадуц" (Швейцария)

ВПС (Финландия) - "Олимпия" Любляна (Словения)

"Конас" (Уелс) - ХИК Хелзинки (Финландия)

СЯК (Финландия) - КР Рейкявик (Исландия)

"Ширак" (Армения) - "Горица" (Словения)

"Зира" (Азербайджан) - "Диферданж" (Люксембург)

"Войводина" (Сърбия) - "Ружемберок" (Словакия)

"Слован" Братислава (Словакия) - "Пюник" (Армения)

"Работнички" (Македония) - "Тре Пене" (Сан Марино)

"Глазгоу Рейнджърс" (Шотландия) - "Прогрес" (Люксембург)

"Домжале" (Словения) - "Флора" Талин (Естония)

"Крусейдърс" (Северна Ирландия) - "Лепая" (Латвия)

"Калю" (Естония) - Б36 Торшаван (Фарьорски острови)

"Левадия" (Естония) - "Корк Сити" (Ейре)

"Дачия" (Молдова) - "Шкендия" (Македония)

"Ягелония" (Полша) - "Динамо" Батуми (Грузия)

"Железничар" (Босна и Херцеговина) - "Зета" (Черна гора)

"Ларнака" (Кипър) - "Линкълн" (Гибралтар)

"Мидтиланд" (Дания) - "Дери Сити" (Ейре)

"Динамо" Минск (Беларус) - НСИ Рунавик (Фарьорски острови)

"Ференцварош" (Унгария) - "Йеглава" (Литва)

"Лингби" (Дания) - "Бангор Сити" (Уелс)

"Тренчин" (Словакия) - "Торпедо" (Грузия)

"Лех" Познан (Полша) - "Пелистер" (Македония)

"Младост" Подгорица (Черна гора) - "Гандзасар" (Армения)

"Видеотон" (Унгария) - "Балзан" (Малта)

"Лимасол" (Кипър) - "Сейнт Джоузеф" (Гибралтар),

"Шкендербеу" (Албания) - "Сейнт Хулия" (Андора)

"Хаугесанд" (Норвегия) -  "Коулрейн" (Северна Ирландия)

"Стярнан" (Исландия) - "Шамрок Роувърс" (Ейре)

"Норкьопинг" (Норвегия) - "Прищина" (Косово)

АИК (Швеция) -  "Клаксвик" (Фарьорски острови)

  • 0
    0
Още по темата
0 Коментара
  • Най-старите отгоре
  • Най-новите отгоре