След загубата на Славия с 1:2 от Лудогорец в 27-ия кръг на „А” група, Велислав Вуцов заяви, че отборът няма хъс след загубата от Берое за Купата на България. Треньорът на „белите” бе категоричен, че момчетата му са проспали първото полуреме.

"Футболът е 90 минути. Проспахме първото полувреме. Допуснахме два гола, плод на индивидуални грешки. Започнахме много отпуснато. Нямаше бързина и агресия. След почивката опитахме да играем. Вкарахме един гол и създадохме още няколко ситуации. Трябва да съжаляваме, че не използвахме по-добре останалите си положения. След мача в Стара Загора за купата на България не показваме дух.

Даниел Златков имаше проблем през седмицата и не тренира, но се опитахме да променим нещо с включването му в края. Дайсуке Мацуи, Тодор Янчев и Павле Попара имаха проблеми", каза Вуцов след мача.