
Тимът на Ювентус постигна убедедителен успех в 12 кръг на италианското футболно първенство Серия "А". "Бианконерите" се наложиха над Аталанта с 5:2.
Мауро Каморанези даде аванс от два гола на тима си в средата на първата част. Той се разписа два пъти в рамките на едва две минути (36-та и 37-та минута).
През второто полувреме Валдес от Аталанта успя да върнв едно попадение в 51-та минута. Само четири минути след това обаче Фелипе Мело реализира трети гол за състава на Чиро Ферара.
В 71-та минута Сераволо реализира втори гол за Аталанта, но последваха нови два гола на Ювентус за крайното 5:2.
Първо Диего се разписа в 84-та, а три минути по-късно Давид Трезеге оформи разгриомната победа.
Така Ювентус заема втора позиция в първенството с 24 точки, а Аталанта е на 18-то място с актив от 9 точки.

