Ръководството на Манчестър Юнайтед ще трябва да се раздели с не по-малко от 30 милиона паунда, за да си осигури услугите на нападателя на Севиля Луиш Фабиано, твърди английското издание "The Mirror". 29-годишният играч реализира три попадения за Бразилия на Мондиал 2010.

Въпреки, че Фабиано твърди, че е щастлив в настоящия си клуб, според запознати той много харесва играта на звездата на "червените дяволи" Уейн Рууни и с удоволствие би се състезавал в един отбор с него.

Президентът на Севиля Хосе Мария дел Нидо сподели, че все още няма нищо конкретно по евентуалния трансфер на бразилския нападател.

През миналия сезон Фабиано вкара 21 гола в 34 срещи за клубния си тим Севиля. Той премина в испанския тим през 2005 година от Порто.